Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotruś Pan w Przemyślu

Przemyśl

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotruś Pan w Przemyślu

użytkownik zarejestrowany

trochę dla sprecyzowania... to jest ta firma co się zajmuje handlem nabiałem? wolę się uewnić bo wiele firm na taką podobną nazwę w dzieiszych czasach.

pracuś

Mogę i moim obowiązkiem obewatelskim jest przestrzec ludzi przed pracą u skąpego ukrainca,u niego liczy się tylko szczelanie z ucha ( rozumiem jeżeli robisz to dla dobra firmy i masz ku temu niezbite dowody że jednak jest coś nie tak ) ale nie po to aby zaistnieć i stać się kimś w tej firmie tak jak co nie którzy np.[usunięte przez administratora] jak bedziesz jej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizać to bedzie gitara ,ale popatrz sie na nie tak to Cię zniszczy jak śmiecia zgniecie i do kosza,nie jest to jej brocha bo jest niby kierownikiem regionalnym ,ale kobieta niewie na czym polega jej praca bo wcina się w najdrobniejsze szczegóły każdego pracownika w firmie,wszyscy przed nią truchleją -KADRY ,KSIĘGOWOŚĆ NIE WSPOMINAJĄC O KIEROWNIKACH BO TO TYLKO PIONKI NA JEJ PLANSZY hahahah -śmiechu warte !!!! taką gówniarę ktoś wkońcu postawi do pionu i pokaże gdzie jej miejsce !!!! [usunięte przez administratora]! Ze szczerego serca nie polecam pracy w firmie PIOTRUŚ PAN NAJNIŻSZA KRAJOWA ,WIĘCEJ NIE MA SZANS WYCIĄGNĄĆ ,NADGODZINY WSZEM I OWSZEM ALE ZA FRIKOOO !!!! I TACY PRACOWNICY TYLKO SĄ CENNI WRĘCZ NA WAGĘ ZŁOTA bo tyle osób co się przewineło to hohoo podam przykład kierownik zmiany zrezygnował z posady i jest na kasie w biedronce - daje do myslenia ,więc nie bedę tłumaczyć o co chodzi a Ty jak masz rodzinę to się mocno zastanów !!!

AB

Całe to "przedsiębiorstwo" to jedno wielkie GÓWNO. Typowi wyzyskiwacze, marne płace, ekstremalne nadgodziny, praca po nocach ( zapomnijcie o dodatkach do wynagrodzenia ). Tymi pasożytami powinien się zająć prokurator.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotruś Pan w Przemyślu - Przemyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotruś Pan w Przemyślu