ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A

Kędzierzyn

Opinie o ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A

Mejd

W ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A akurat jest sporo pracy dla młodych, co prawda nie jest tak super łatwo się dostać, ale jak już się uda, to generalnie zostaje się tutaj na dłużej, warto się zaczepić.

Jacek Urbański

Dobra firma z tradycjami,stawia na prestiz,fachowość oraz na ekipe pracującą .Kiedys tam pracowałem przez 14 lat na różnych wydziałach i nie nażekałem chętnie bym wrócił jak by była taka możliwość .

Kom zdaniem jest to firma z ktora warto związać przyszlosc

Chemik

Dobra firma, lecz trudno tam o zatrudnienie, poza tym jest to kompleks firm co nie ma racji byty w dłuższej perspektywie czasowej, pewnie kiedyś przeistoczy się w coś co pozostało po Blachowni, ale mam nadzieje że nie w taki złom;)

Zostaw opinię o ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A - Kędzierzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A