ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A

Opinie o ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A

Filtruj opinie po kryteriach:

Jerzy
 Opinia

Jak ktoś zaczyna pracę to niestety musi pokazać co potrafi. Początki są zawsze trudne!!

zach
@Jerzy 16.12.2018 20:16

do kogo mowisz??

zach
 Opinia

Hej czy ktoś wie jakie są początkowe stawki? pracuje w innej firmie grupy azoty na śląsku ale zarobki tam są żenujące 2100brutto na początek na 3 zmiany w ruchu ciągłym. Ludzie z doświadczeniem mają po 2300netto a posiadam uprawnienia na suwnice, wciągniki, energetyczne, czy rozładunek cystern. Z góry thx za opdowiedź

Franciszek
 Opinia

Czy ktoś z aktualnych lub byłych pracowników, chciałby podzielić się swoimi opiniami o firmie ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A? Jak się Wam pracuje w tym miejscu i czy można liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie? Co z atmosferą pracy? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

Mejd
 Opinia

W ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A akurat jest sporo pracy dla młodych, co prawda nie jest tak super łatwo się dostać, ale jak już się uda, to generalnie zostaje się tutaj na dłużej, warto się zaczepić.

Jacek Urbański
 Opinia

Dobra firma z tradycjami,stawia na prestiz,fachowość oraz na ekipe pracującą .Kiedys tam pracowałem przez 14 lat na różnych wydziałach i nie nażekałem chętnie bym wrócił jak by była taka możliwość .

Opinia

Kom zdaniem jest to firma z ktora warto związać przyszlosc

Chemik
 Opinia

Dobra firma, lecz trudno tam o zatrudnienie, poza tym jest to kompleks firm co nie ma racji byty w dłuższej perspektywie czasowej, pewnie kiedyś przeistoczy się w coś co pozostało po Blachowni, ale mam nadzieje że nie w taki złom;)

Zostaw opinię o ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A - Kędzierzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.