BUDAR

Kielce

Opinie o BUDAR

Jarek -mechanik

Mialem tam aplikować na "posadę" elektromechanika samochodów cięzarowych, ale chyba sobie odpuszczę ,bo jakies "dziwne' zasady zatrudnienia w tej firmie, postojowe, co co tu chodzi???

Marcin

Pracuje w firmie Budar juz od dłuższego czasu i powiem krótko nie warto sie tą firmą interesować stawki bardzo niskie i jesli juz dostanies to nie licz na podwyżke atmosfera tragedia kierownictwo nie ma pojęcia o pracy wykonuja pewne rzeczy po 3 razy i wydaje im sie ze wszystko oki pracownika traktuja jak przedmoit jesli podpadniesz odezwiesz sie to mozesz liczyć sie z tym ze miesiac posiedzisz w domu !!! A TERAZ NAJWAZNIEJSZE nie ma postojowego ale wegług umowy dostajesz to co masz na umowie ale w następnym miesiącu zostanie Ci to zabrane jesli to odrobisz a jesli nie to twoj minus rosnie ja miałem do oddania 4.5 tys i sie okazuje ze odrobisz to dopiero w czerwcu i koło sie zamyka Jesli chodzi o umowy to nowi pracownicy nie dostaja na stałe tylko na miesiąc pozniej dzien przerwy i znowu 2 umowy i tak w koło mogłbym wiecej napisac na początek masz 10 zł pozniej 13 zł i ta stawka jest nie do przebicia kierowcy wozidła czy czterooski mają po 13 zł operatorzy troche wiecej pozdrawiam

Zostaw opinię o BUDAR - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDAR