Marylin

Łódź

Opinie o Marylin

Dużo wiedzący

Witam Znam kilka osób zatrudnionych w firmie Marilyn i wypowiedzi osób tam zatrudnionych nie są odosobnione. Wszystkie osoby tam zatrudnione mają zaniżone wynagrodzenia. Otrzymują oficjalnie najniższą pensję. Oczywiście reszta jest wypłacana na lewo za zgodą i wiedzą właścicieli. Tyle, że właściciele chcieli by jeszcze aby z należnie zarobionych pieniędzy pracownicy płacili za zwolnienie lekarskie, urlopy okolicznościowe, wypoczynkowe itp. Zastanawiam się gdzie w tym wszystkim widać Państwo prawa i instytucje odpowiedzialne za kontrole pracodawców. Ciesze się, że mam szczęście pracować u uciwego pracodawcy w atmosferze wzajemnego szacunku. Moim zdaniem pracodawca wykorzystuje Wasz strach o pracę ale jak można tak długo w końcu jego los zależy od Was pracowników. Zyczę wszystkim tam zatrudnionym większej odwagi.

Zostaw opinię o Marylin - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marylin