dsse

Żarów

Opinie o dsse

miro

Hej, widze, że od 2012 roku padł tu jedynie jeden komentarz. Dziwne, bo DSSE - Daicel Safety Systems Europe to znana firma. Teraz na dodatek szukaja inżyniera jakości, ich wymagania to wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne, metaloznawstwo) i 2 letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera jakości lub pokrewnym (mile widziane w przemyśle motoryzacyjnym).

aga

dojezdza ktos moze ze Strzegomia na 3 zmiany ima miejsce?

czy jest ktos ze strzegomia co ma od poniedzilaku nocki, i ma miejsce?[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o dsse - Żarów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dsse