Start People Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej 152/3

Poznań

Opinie o Start People Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej 152/3

miki

Anonim, zawsze rekruter kontaktuje się z wybranymi kandydatami. Może nikt z aplikujących nie spełniał wymagań lub miał kiepskie CV. Z tego co słyszałem Start people to dobra agencja, płaci na czas.

Anonim

irytuję mnie jedno ,agencja ostatnio organizowała spotkanie na nabór pracowników do Bażanowic złożyłam papiery i cicho ,czekam nadal .co dziwne dziś znów pojawiło się ogłoszenie o naborze .czy mi ktoś wyjaśni jak to działa ,,,,

asd

Totalna kpina! Panie w biurze tylko zbywają i zbywają. NIE POLECAM

Zostaw opinię o Start People Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej 152/3 - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Start People Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej 152/3