PC-MIX

Siemianowice Śląskie

Opinie o PC-MIX

Anubis

Otrzymałem wadliwy sprzęt (co ma się nijak do kłamstw o dokładnym sprawdzaniu sprzętu przed wysyłką), wystąpiły olbrzymie problemy ze zwrotem. Raz przesyłkę zwrotną odrzucono, więc sprzęt wrócił na mój koszt. Tym samym straciłem podwójną opłatę za przesyłkę kurierską, za którą zwrotu nie otrzymałem. Tlumaczono się dwojako - raz, że nie było pieniędzy w sklepie na odbiór, drugi raz - że niewłaściwa firma kurierska dostarczała przesyłkę! Kolejnym etapem było uwłaczające dopraszanie się o zwrot pieniędzy. Nieuczciwi sprzedawcy, naciągacze i wyłudzacze pieniędzy - ostrzegam przed jakimikolwiek transakcjami z firmą PC-MIX lub RTV-MIX (pod jedną nazwą występują w internecie, inna widnieje na pieczątce)!

Zostaw opinię o PC-MIX - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PC-MIX