Bawaria Consulting

Włocławek

Opinie o Bawaria Consulting

Uważajcie wszyscy chętni do pracy w tej firmie. Bawaria Consulting i Euro Punkty to jedno wielkie ( usunięte przez moderatora). Pracowałam tam przez pół roku i to najgorszy okres w mojej karierze.( usunięte przez moderatora) pensja najniższa, wielkie obietnice a kończy się na zwalnianiu pracowników. Zatrudniają tylko młode dziewczyny za najniższe pensje i dręczą psychicznie swoimi pomysłami. Proszę wszystkie osoby już tam nie pracujące o swoje opinie. Ostrzeżmy innych chętnych do tej pracy !!!

Zostaw opinię o Bawaria Consulting - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bawaria Consulting