OBV Allfinanz Polska

Opinie o OBV Allfinanz Polska

Beata

[usunięte przez moderatora]krętacz i jeszcze kilka innych przydomków można było by im dopisac nie zatrudniajcie się tam . Przyjeli mnie do pracy biurowej a po kilku dnich kazano mi chodzzić po ludziach po ich domach i namawiac na ubezpieczenia . nie wypłacaja do końca pieniędzy puszczją kłamliwe filmiki i zdjęcia którymi chcą wpłynac na ludzką psychike. Strzeżcie się tej firmy

Zostaw opinię o OBV Allfinanz Polska - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBV Allfinanz Polska