Dawkar

Kraków

Opinie o Dawkar

feliks

Super, że klienci chwala, ale to nie na temat, bo tu jest forum z opiniami o pracy. Zapytam w takim razie, jak tutaj z atmosferą i czy w ogóle co jakiś czas zatrudniają nowego?

stały_klient

Polecam - pełen profesjonalizm, terminowość, solidność, miłe podejście do klienta, konkurencyjne ceny.

Daniel

Bardzo polecam ten serwis , świetna obsługa i profesjonalne podejście zarówno do klienta jak i problemu.Remont silnika przeporwadzony w ciągu 3 dni po atrakcyjnej cenie! Super - POLECAM!

Zostaw opinię o Dawkar - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dawkar