Thomalla
counter
idkaname Nowy wpis

"25.10.2017 (3 miesiące temu) thomalla Krzysztof - Ja bym ujowi dał kaloryfer zakręcić płacę to korzystam dobrze że u niego nie robie pozdro najemnicy niewolnicy" "135 subskrybuj temat 27.10.2017 (3 miesiące temu) thomalla Krzysztof - Pracowalem u tego pajaca grzejniki zakreca to fakt i to czesto pozatym atmosfera konfidentow i xxxxxxx .Jego glowny spawalnik Waldemar ruski Niemiec wczesniej w kolchozie pracowal i jezdzi do narzeczonej na swieta na Syberie.Ogolnie kto Panu Krzysiowi T wchodzi w xxxxxxx . i kabluje to moze nawet nie umiec spawac i jest ok pracownikiem" "idkaname subskrybuj temat 09.11.2017 (2 miesiące temu) thomalla Krzysztof - Nikt świadomy swoich umiejętności nie wytrwa długo w tej firmie. Tym bardziej ,że nie stanowi ona żadnej konkurencji wśród pośredników na terenie Niemiec. Wszystko prowadzone typowo pod wyzysk. Na umowie najniższa możliwa stawka plus nieopodatkowane dodatki, które równie dobrze może zabrać za fakt, iż nie spodoba mu się czyiś "uśmiech". Do tego zarobki ok 1800-2000 euro netto, ale robisz od poniedziałku do piątku po 10h i sobotę. Co daje jakieś 7-8 euro netto godzina." "RobertoAndreas subskrybuj temat 20.11.2017 (2 miesiące temu) thomalla Krzysztof - Nie polecam tego pracodawcy oszust i kretacz uważający siebie za nie wiadomo kogo wielki muzyk a tak naprawdę prymityw jak ich mało. Grzejniki wiecznie za ciepłe w mieszkaniach odżywki na poziomie lumpa z pod biedronki tego możecie się spodziewać po tym panie. O i jeszcze jego tzw prawe ręce meldujace mu z uprzejmym podpierd...pozdrawiam cie Christophie Thomallo h ci w xxxxxxx ."

idkaname Nowy wpis

"Milutki slusarz subskrybuj temat 10.10.2017 (3 miesiące temu) thomalla Krzysztof - Cwaniaczek z bańka w nosie, kurdupel mały, ludzi ma za podpierdalaczy Karolek, Krzysiu i reszta bandy jak zajedziesz to miód na serce dzień później już jest jak wszędzie" "Kozak subskrybuj temat 18.10.2017 (3 miesiące temu) thomalla Krzysztof - Miałem okazje pracować u tego Pana , nie polecam pracy , wiecznie narzeka że mało sie robi, jeżdzi po mieszkaniach i ciągłe pretensje że kaloryfer włączony , na mieszkaniach gdzie mieszka większa ilośc ludzi zawsze jakieś gumowe ucho, dużo patoligii z dolnegośląska. A za mieszkanie niektórzy płacą a niektórzy nie taka to sprawiedliwośc tam jest." "Freddie subskrybuj temat 24.10.2017 (3 miesiące temu) thomalla Krzysztof - Panowie spawacze i ślusarze jaka jest atmosfera w Langen w Hilkenbrook dalej te dwie pały Krzysiu i Kamilek z ucha daja temu niby szefowi chlopaki uważajcie na nich to konfidenci patrzą tylko jak i kogo podpierd.. ic , spawacze z górnej półki (hahahahahah)" Krzysiu ciągle usuwa komentarze, więc zostawię to tutaj.

stefan

co tu dużo mówić, jeśli dostaniesz wypłatę i wszystko jest ok, to znaczy że się pomylili. Jeśli jest zima, budzisz się i nagle kaloryfery są zakręcone to znaczy że gdy spałeś, prezes wpadł i je zakręcił. Oczywiście do odważnych świat należy. jak lubisz być dymany to polecam tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Thomalla - Gostomia

Thomalla