creanit IV Krasnystaw

Krasnystaw

Opinie o creanit IV Krasnystaw

xxx

Macie rację Panowie Ta firma to dno bagno i syf. Jak zwykły pracownik włazi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to ma wolne kiedy chce a ciebie ściągną nawet z wczasówki. Już nie wspomnę o Paniach, które robią na zbiornikach, które mają względy u brygadzisty [usunięte przez moderatora]I wyobraźcie sobie że nie ma na to mocnych bo mistrz tak samo jest za nią jak brygadzista. Ale musi dziewczyna lubić dzielić. Ale tak poważnie to nie polecam tu pracy tym bardziej dla ludzi, którzy chcą tu robić krótki czas bo po 10 dniach odechce wam się tu roboty.

Zostaw opinię o creanit IV Krasnystaw - Krasnystaw

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie creanit IV Krasnystaw