AIESEC Polska Komitet Lokalny Kielce

Kielce

Opinie o AIESEC Polska Komitet Lokalny Kielce

lenka89

jak najbardziej jest godny polecenia. świetna organizacja pracy i przy takich projektach społeczno edukacyjnych dużo się nauczysz

FankaZIELA :)

Jestem już w organizacji kilka ładnych miesięcy i nie żałuję. Dużo się nauczyłam i poznałam wielu wartościowych ludzi, na których jak już ktoś pisał zawsze mogę liczyć.

Aneta

Mnie organizacja bardzo odpowiada. Polecam każdemu.

bula

Mnie załatwili praktykę to i angielskiego mogłem się dobrze nauczyc od strony praktycznej, a przy tym zrobić dobre kontakty. Polecam,

Marta

Ja polecam. Niekiedy jest dużo pracy, ale ogólnie jest OK i super atmosfera :))

JaKub

mnie osobiście bardzo odpowiada atmosfera i ludzie, bo zawsze mogę na nich liczyć :) Nieważne, czy realizujemy jakiś projekt, czy idziemy razem na imprezę... ;)

Karol

Bardzo dobra organizacja, po której wielu moich znajomych znalazło naprawdę porządną pracę. A ludzie.... ludzie do tańca i do różańca :)

Zostaw opinię o AIESEC Polska Komitet Lokalny Kielce - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AIESEC Polska Komitet Lokalny Kielce