Nieruchomości POŁUDNIE

Kraków

Opinie o Nieruchomości POŁUDNIE

Paulina

Jesteś zatrudniony w Nieruchomości POŁUDNIE? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat panujących warunków pracy w firmie. Jakie masz doświadczenia z Nieruchomości POŁUDNIE? Jakie największe plusy dostrzegasz w pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany?

kura

Ja to mam odpowiednie doświadczenie jako specjalista ds. nieruchomości, bo kompleksowa obsługa klientów nie jest mi obca, ale szkoda, że nie określili jakich średnich zarobków można się u nich teraz spodziewać, wiecie może? Dziękuję za szybką odpowiedź.

ktoś

Pracownicy fajni, pan T.G - bez komentarza....

Agent z biura

Pan Tomasz G. nie wie co to znaczy uczciwie się rozliczyć- trzeba go po sądach ścigać , żeby oddał pieniądze, jednym słowem PORAŻKA. Z zarządzania PAŁA, bo gość nie ma o tym pojęcia- natomiast jest tam kilka fajnych pracowników, którzy dają się mu wykorzystywać i okradać

@Agent z biura 21.05.2015 11:23

Kompletna bzdura. Jestem pracownikiem od ponad 2 lat, NIGDY nie miałam problemu z otrzymaniem wynagrodzenia!!! Nie czuję się też okradana ani wykorzystywana, nie wiem skąd takie opinie.

agent

Pośrednik
@agent 13.10.2014 20:52
właściciel myśli , że jest panem bogiem- a naprawdę nie ma pojęcia o zarządzaniu. Nie liczcie na uczciwe rozliczenia....

Kompletna bzdura - Właściciel zawsze rozlicza się w momencie rozliczenia klienta. Nawet czasem można liczyć na wcześniejszą zaliczkę z prowizji. Akurat w tej firmie na pewno nie ma żadnego problemu z rozliczaniem się z pracownikami.

jjjjjj

Buhaha wizyta u psychologa gwarantowana po miesiącu pracy. Pan [usunięte przez moderatora] sam o to zadba:) [usunięte przez moderatora], brak słów... Nie polecam

sb

Czy na pewno mówisz o tej firmie ? Byłem na rozmowach i zaproponowali mi tylko prowizję więc warunki nie są atrakcyjne.

ona

Jeśli ktoś szuka pracy w nieruchomościach to naprawdę polecam tą firmę. Dobre warunki pracy, Super atmosfera. Poszanowanie dla pracownika. Wiele można się u nich nauczyć bo stawiają na naprawdę wysoki poziom. Wymagają, ale też potrafią to docenić!

Zostaw opinię o Nieruchomości POŁUDNIE - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nieruchomości POŁUDNIE