HOLTRADE EKSPORT IMPORT

Piaseczno

Opinie o HOLTRADE EKSPORT IMPORT

Joanna

@Jowielu z Was wspomina o bardo dobrej atmosferze w pracy i zgranym zespole. Chętnie dowiemy się więcej na temat innych plusów pracy w HOLTRADE. Jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę?

Walny

Wiesz co, ale płeć piękna w dziale handlowym to jest dodatkowy atut czyli plus, generalnie ludzie bardziej ufają mimo wszystko kobietom niż zwykłym kolesiom, od nich czuć kombinatorkę jakąś, a od babeczek nie

Przyjaciel

Widzę, że teraz postawili na płeć piękną w dziale handlowym. Czyżby Pani dyrektor zatrudniła dla siebie urodową konkurencję. Królowa może być tylko jedna! Pozdrawiam cały zespól Holtrade i śliczną Panią Dyrektor szczególnie.

MK

Bardzo konkretna rozmowa, określone wymagania. Potrzebny technik z doświadczeniem handlowym. Warunki jasne. Ale niestety nie zostałem przyjęty. Pomimo ze spełniam te warunki. Pewnie zabrakło czegoś..

Jo

Chyba nie o tej firmie piszesz greguuuu Holtrade znam od pięciu lat i to bardzo zgrana ekipa Ania, Zośka wspaniałe dziewczyny. Chłopaki świetni. Kawał przyjaźni w tej firmie widać. A organizacyjnie czuwa Ania a czuwa uuuuu tylko takiemu czuwaniu się poddać...

GrEg

Nie warto! Mobbing, chamstwo, wyzysk.

Jo

szukają przedstawicieli, firma cały czas się rozwija.

ROBSON

Sam bym się w tej firmie zatrudnił. Świetny zespół :) rozrywkowy także :) Teraz szukają dodatkowej osoby do wsparcia sprzedaży, ale technika dentystycznego, obojętnie czy dziewczyna czy chłopak.

mocarna brygida

ja jestem kobietą dość mikrej postury ale siły mam jak niedźwiedź na sterydach. i uwielbiam wymagającą pracę fizyczną. czy w takim razie mam szansę na jakiekolwiek atrakcyjne zatrudnienie w HOLTRADE EKSPORT IMPORt? oczywiście najważniejsza jest kasa więc prosze napiszcie ile płacą teraz na rękę, okej?

Nowa

Witam, Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, a wcześniej na kursie w tej firmie. Więc widziałam jak tam jest i jak wygląda praca. Firma mała, bardzo przyjacielska i widać że lubią się tam ludzie i współpracują ze sobą. Jeżeli chodzi o handlowca to dziewczyna na to stanowisko się nie nada. Czasem montaż sprzętu trzeba zrobić, czy urządzenie podwieźć do klienta, dla dziewczyny to za ciężkie. Firma oferuje umowę o pracę i wszystkie te kwestie związane z pracą czyli samochód, laptop, telefon etc. Rekrutację prowadzi Pani Dyrektor ona wybiera ludzi, bardzo sympatyczna osoba, uśmiechnięta ale konkretna. Wspominam bardzo dobrze :)

Andrzej

Firma jest ok i nie ma co szukać dziury w całym.

ex

nie polecam(usunięte przez administratora):))

Milutki

Ja nie zaliczam się ani do grona byłych, ani obecnych, firmę znam dobrze. (usunięte przez administratora)

ego

Strasznie ciekawi mnie, do której grupy zaliczy siebie osoba pisząca, że byli pracownicy byli albo miernotami albo markowali pracę. (usunięte przez administratora)

BYŁY PRACOWNIK

PRZYPOMINAM, ŻE TO SĄ OPINIE PRACOWNIKÓW O FIRMIE A NIE MONOLOG ( usunięte przez administratora )!PROSZĘ SIĘ NIE OŚMIESZAĆ BARDZIEJ! FIRMA I JEJ SPOSÓB ZARZĄDZANIA ZASŁUŻYŁA SOBIE NA OKREŚLONE WYŻEJ PRZEZ WSZYSTKICH OPINIE. NA REPUTACJE TRZEBA SOBIE ZAPRACOWAĆ. WSZYSCY STALI WSPÓŁPRACOWNICY DOSKONALE ZNAJĄ SYTUACJĘ.(usunięte przez administratora)

jago

Ludzie - czytając Wasze posty nasuwa się od razu kwestia globalnego nieudacznictwa, miernoty i nieprzystosowania do warunków pracy w przedsiębiorstwach prywatnych. Najlepiej się użalać i rozdrapywać przeszłość zawodową która już minęła, nie zadając sobie pytania do czego ja się wogóle nadaje? Są jeszcze przedsiębiorstwa państwowe w których można się (usunięte przez administratora) mieć na tyle wolnego czasu aby prowadzić tego typu dywagacje. Życzę Wam aby życie zawodowe dało wam jeszcze na tyle w tyłek abyście docenili to co mieliście. Wesołych Świąt

OBECNY

Strasznie mi Ciebie żal. Słaby z Ciebie pracownik i masz problem ze sobą. Na szczęści Wszyscy którzy nas znają nie uwierzą w te wierutne brednie. Wcześniej czy później to słuch po Tobie zaginie :(

Kaśka

Nie wiem o co Ci chodzi z tym przemiałem, bo handlowcy, którzy się sprawdzili pracują i inne osoby także, firma jak widać sobie świetnie radzi i ci którzy pracują są zadowoleni. Nie zazdrość, że tam nie pracujesz tylko zajmij się swoim życiem, a nie żyjesz życiem starej firmy!

Kaśka

Ja też tam pracowałam, poznałam Panią Dyrektor i działania w firmie i nie zauważyłam ani poniżania, sama nigdy nie płakałam. Pracy było dużo, uwagę zwracano na systematyczność i ciut dużo biurokracji było jak na dział handlowy. Nad wszystkim czuwa dyrektor, nadal mam kontakt z firmą i chłopaki z handlowego nadal tam pracują i nie narzekają. Te opinie negatywne to chyba jakaś akcja.

ja

Jestem byłym pracownikiem firmy. W firmie króluje pani dyrektor zarządzająca, z którą nie da się długo współpracować. (usunięte przez administratora)W firmie jest bardzo duża rotacja pracowników. Jeżeli chodzi o zarobki i umowy to królują "delegacje".

Klaudia

Osoba przyjeta we wrzesniu pracowala przez miesiac po czym postanowila odejsc( usunięte przez administratora )

klamcy

Nie wiem czemu pani (usunięte przez administratora) tak blefuje. szykuje sie hejt? Potwierdzam opinnie poprzednikow. Na note firmy powinno sie pracowac

Anna

Żadna z nowo zatrudnionych osób nie zrezygnowała z pracy, ani firma nie rozwiązała z nią umowy o pracę. Ostatnia osoba zatrudniona od czerwca tego rok pracuje nadal, pozostałe zatrudnione pracują już z nami od 4 lat. ( usunięte przez administratora )

Magda

Firma godna zaufania. Szanująca pracowników, jednak stawiająca wysokie wymagania. Tu pozdrawiam Panią Dyrektor Anię :)

Zostaw opinię o HOLTRADE EKSPORT IMPORT - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOLTRADE EKSPORT IMPORT