Opinie o Maritime Construction-Services w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Maritime Construction-Services. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maritime Construction-Services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maritime Construction-Services w Gdańsk

marek

Zostałem również oszukany przez tą firmę, mam do zapłacenia ponad 11 tys podatku. odwołania nie pomogły. ma ktoś jakieś dobre rady co z tym zrobić? odsetki lecą....

aj
@marek

pan dymura ponoc aktualnie jest w gdansku,tez mam do zaplacenia podatek w wysokosci 41 tys koron,ale nie wiem co z tym zrobic posiadam kontrakty z norwegii z podpisem tego pana,na kontrakcie bylem 6 tygodni,mialem miec placone w euro i nie bylo mowy o placeniu podatkow przez pracownikow,nikt o tym nie myslal bo znal norweskie prawo ,moj kolega zaplacil niedawno 37tys zl a wnorwegii byl 10 dni prosze o pomoc adam550@interia.eu

Roman

Proszę o zamieszczanie wszelkich informacji na temat pana [usunięte przez administratora] ile firm pod jakimi nazwami założył lub prowadził, szczegółowe opisy jego przekrętów finansowych oszustw niepłacenie podatków na terenie Norwegii i innych krajów ,kto został pokrzywdzony przez niego na jakie kwoty wszelkie informacje gdzie aktualnie przebywa co robi czy nadal prowadzi firmy rekrutacyjne czym się zajmuje będzie to niezbędne to wytoczenia mu procesu oszukał na grube miliony i powinien spędzić długie lata za swoje oszustwa w więzieniu. Informacje proszę kierować na adres : Sprawa dla reportera Ul. J.P. Woronicza 17 00-999 Warszawa sprawa.dla.reportera@tvp.pl Tel.:(22)547-77-45/41 Lub na forum, proszę o zachęcanie kolegów którzy zostali pokrzywdzeni przez jego firmy czym więcej informacji tym lepiej .

Życzliwy

Witam a nie rozważaliście wystąpienie do Sadu Pracy o stwierdzenie zatrudnienia w jego firmie. Gdyby Sąd pracy stwierdził, ze byliście pracownikami to wówczas byłaby podstawa do wznowienia postępowania w Norwegi i przeniesienia obowiązku zapłaty podatku na niego. Czy ktoś zna adres domowy Pana [usunięte przez administratora]?

amant

witam ja tez pracowalem u tego [usunięte przez administratora]..teraz mam do zaplaty 37000zl mam jeszcze brata ktory ma taka sama sytuacje tylko inna kwote do zaplacenia potrzebujemy 10 osob ktore zdecyduja sie na proces zbiorowy mi komornik zaja juz konto wiec jesli ktos ma dokumentacje i troche wiary to zalatwimy tego goscia czekam na kontakt [usunięte przez administratora]

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Maritime Construction-Services się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
kuba

Ja tez u niego robilem ale jeszcze pod nazwa cs na samym poczatku jak powstal naj lepiej bylo by mu wutopczc spraw dalej ludzi robi w [usunięte przez administratora].

jestem za wytoczeniem mu procesu zbiorowego,ja tez otrzymalem do zaplacenia podatek w wysokosci 33000k prosze o kontakt adam550@interia.eu

ściema

siema Sciema kto mnie zna to wie że ja też jeżdzilem i też musze bulić

witam ,ja też jezdziłem do flekkefiord i też mam do zapłacenia 32000 koron

Podejrzewam ,że dostałeś ponaglenie do zapłaty ok 01 02 2011 nie ty jeden dostało kilku moich kumpli to samo co z tym fantem zrobić .Próbowałem odwoływać się do Norweskiego urzedu wysyłałemkopie umowy z krutkim streszczeniem całej sprawy nic toniezmieniło

Nie polecam tej firmy.Pracowałem prawie dwa lata.Teraz mam do zapłaty niezapłacony przez pracodawce podatek w Norwegii (ok.20000 pln).W umowie była stawka netto,więc pracodawca pokrywa wszystkie koszty,ale jak widać tak nie zrobił.Takich osób jak ja jest ok 250.Jeżeli ktoś jeździł z tej firmy i ma niezapłacony podatek niech o tym napiszę,może założymy zbiorową sprawe.

Dajcie sobie spokoj z ta firma dziadostwo i przekrety stawka 120.90 Nok brutto podroz odciagaja,dom tez,zarcie sam na czysto wychodzi 68 Nok

Zostaw merytoryczną opinię o Maritime Construction-Services - Gdańsk

Maritime Construction-Services