MULTI Archipelag Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o MULTI Archipelag Sp. z o.o.

louis

zdecydowanie, odradzam.firma chyli sie ku upadkowi a własciciel cały czas sprzedaje bajki.Totalna żenada, zero profesjonalizmu, brak poszanowania klienta i ciągłe kombinowanie aby nie płacić ludziom , ktorzy wykonują swoją pracę. Ogolnie rzec biorąć MASAKRA!!!! unikać!!!

Robinson

Witam, Nie polecam tej firmy! Jak koleżanka powyżej napisała nieźli kombinatorzy i cwaniaczki!!! Udają profesjonalistów i całkiem nieźle im to wychodzi!

Zostaw opinię o MULTI Archipelag Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MULTI Archipelag Sp. z o.o.