IMA mankowski gmbh

Berlin

Opinie o IMA mankowski gmbh

Lond

Mam nadzieję, że praca okaże się fajna, bo zaprosili mnie na rozmowę ostatnio, będe szedł, rady jakieś?

yyy

świeta racja facet zyje z cudzych trudno zarobionych przez innych pieniedzy i zawsze ma problem z zapłata bo mu zleconiodawcy nie płacai co on ma biedny zrobic

bazyl232

ludziska omijajcie tego frajera krętacz oszust bez kasy goły jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pawiana i jeszcze ludzi naciąga na koszty zwykły pajac

oszukany

omijajcie ta firme duzym lukiem facet kłamie jak z nut i jest kompletnie niewypłacalny

IMA mankowski gmbh

Wszystkich przestrzegam przed firma "MANKOWSKI"GMBH na tereni Niemiec i nie tylko,jest niewyplacalny,kretacz,w zadne slowo niema co wiezyc

opinia IMA MANKOWSKI GMBH

Żadna firma montażowa jak na wizytówce.Gość sprzedaje ludzi do innych firm(usunięte przez administratora) .Obecnie szuka frajerów do Niemiec na działalności i przez polskich pośredników.Obecnie miał ludzi przez semi serwis Płock.Ocena;BAGNO BEZ DNA..Patrz Kolego opinie o semi serwisie. Byłem ofiarą tej współpracy wraz z sześcioma spawaczami.

Zostaw opinię o IMA mankowski gmbh - Berlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMA mankowski gmbh