radpol,elrktroporcelana

Ciechów

Opinie o radpol,elrktroporcelana

Ulka

Chciałbym tu pracować i liczyłem na opinie pracowników. Czy jest jakiś powód takiej ciszy?

Hanna

Czy Radpol,Elrktroporcelana przyjmuje w tym momencie nowych pracowników? Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z tą firmą? Czy jest możliwość podpisania z pracodawcą umowy o pracę?

iza

to co o nich słyszałem @wn to że finansowo stoją bardzo dobrze. To może i pojawią się wkrótce oferty pracy. Ja bym uważnie śledziła Gowork i może też ich stronę

ktoś

Zastanawiaj się dalej, a pan Rafał T bez takich wpisów rozwali Radpol. Akcje już wam lecą na łeb na szyje a zysków ani widu ani słychu. Zjeżdża się tylko zarząd co i raz w Warszawie i oszczędności szuka a tu nie ma skąd ich wziąć. Ciekawe czy odbiorcy wiedza że dajecie im towar produkowany poza Polska i oklejacie go tylko swoimi naklejkami.

ktoś

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RADPOL S.A MA PROBLEMY FINANSOWE I OD DNIA 1 LISTOPADA WPROWADZA OSZCZĘDNOŚCI MIEDZY INNYMI W CAŁEJ GRUPIE RADPOL NIE MA PREMII. NA KONIEC PAŹDZIERNIKA MA PONAD 10 MLN ZAŁOŻONEGO PLANU DO TYŁU A FIRMA VEOLIA WYCOFUJE SIĘ Z UMÓW. ZAKŁADY Z LUBLINA KTÓRE MIAŁY PRZEJĄC PRODUKCJE PO FINPOL ROHR NIE NADĄŻA Z PRODUKCJA I JAKOŚCIĄ. POSZANOWANIE PRACOWNIKÓW PRODUKCJI NA POZIOMIE NIEWOLNIKÓW I WYPŁATY PO 1700 MIESIECZNIE

mmmmm

za cały miesiąc pracy zarobisz 1600 zł - dźwigając po 50 ton dziennie (to niewyobrażalne ale prawdziwe)

ryba

byłem,kiedyś,pracownikiemtego,zakładu,ale,odkont,pamientam,to,tam,rządzi,pani,(usunięte przez moderatora),akierownictwo,tego,zakładu,to,dlaniej,śmieci,że,jej,dotej,pory.na,taczce,nie,wywiezili,(usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o radpol,elrktroporcelana - Ciechów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie radpol,elrktroporcelana