PHU ŚWIAT REKLAMY

Opinie o PHU ŚWIAT REKLAMY

rez

Świat reklamy to żadna agencja reklamowa to na początek, to zwykła klitka w ktorej oklejaja samochody czyli tak naprawde drukrania - badziewna drukarnia... syf hałas [usunięte przez moderatora] płacą uwaga 1200-1300 zł na umowę zlecenie za 160h projektowania graficznego w miesiącu, zwykłe dziadostwo [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o PHU ŚWIAT REKLAMY - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU ŚWIAT REKLAMY