Rockfin Łomianki

Łomianki

Opinie o Rockfin Łomianki

like

Wyjazd to jest ostateczność @bastion, lepiej trzymać się pracy w Polsce, ale wiecie czy jest szansa niedługo znaleźć zatrudnienie u nich? Chciałbym załapać się bo mam doświadczenie w branży, a jednak warto ze względu chociażby na wysokość zarobków u nich.

Anonimus

Zgadza się, dziwni lidzie, dziwne podziały i cwaniactwo u niektórych. Kaska całkiem spoko :)

Miki

Zgadzam się z poprzednikiem, stres, niezdrowa atmosfera a ludzie z innej planety, (oczywiście z nielicznymi wyjątkami),

Miłosz

Praca stresująca, wyjazdy służbowe. Kierownictwo oszukuje ludzi. Atmosfera w pracy kiepska, ludzie bardzo dziwni poza nielicznymi wyjątkami.

Zostaw opinię o Rockfin Łomianki - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rockfin Łomianki