Werf-Tech

Wałcz

Opinie o Werf-Tech

flip

ojj ciężko to chyba tak określić, zwłaszcza, jak pracownicy milczą @Gustlik

marcin j

Właściciele tej firmy to normalni, pozytywni ludzie na których można liczyć. Pieniądze i godziny się zawsze zgadzają. Firma rzetelna i uczciwa co w dzisiejszych czasach stanowi prawdziwą rzadkość.

Kowal

Tylko takich firm nam brakuje na naszym rynku pracy. (usunięte przez moderatora)firma

Witam wszystkich. Potwierdzam to co napisał Henry, super firma,poważnie traktująca swoich pracowników, wymagają ale i płacą dobrze i szybko.

Pawlo

Super firma, płacą dobrze i bezproblemu, Ja osobiście niepracowałem w lepszej firmie.

Zostaw opinię o Werf-Tech - Wałcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Werf-Tech