Plano - Invest Sp. z o.o.

Opinie o Plano - Invest Sp. z o.o.

Zdecydowanie odradzam, firma w upadłości, prawdopodobnie już zatrudniać nie będzie, ale gdyby kiedyś-przestrzegam!!! Szefowa nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy ani produktach, nie umie zarządzać ani stworzyć atmosfery sprzyjającej efektywnej pracy. Potencjalnych klientów przestrzegam, firma nie ma już ani biura ani mebli, po ostatniej wizycie komornika...

Zostaw opinię o Plano - Invest Sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plano - Invest Sp. z o.o.