Stonewell Group ...

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Stonewell Group ...
2 2 6 1

Opinie o Stonewell Group ...

Administrator

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Stonewell Group .... Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

goap

Przecież widze, że jest to firma doradztwa personalnego świadczącą usługi z obszaru direct search, executive search

byly pracownik

zgadzam sie w 10000% firma KRZAK to mało powiedziane. Kadra managerska nawet koło prawdziwego manager'a nigdy nie siedziała. Zapomnij o wypłacie na czas - bo coś takiego tam nie istnieje. Odradzam wszystkim pracę w strukturach tej firmy!!!!

Szukasz pracy?

gość

Hej czy możesz coś więcej o tej firmie powiedzieć? Mam zacząć tam pracę i szukam jakichś informacji na ten temat

xyz

Ostrzegam wszystkich przed podejmowaniem pracy w tej firmie. Jest niewypłacalna, ma fatalną kadrę managerską, która nie ma pojęcia o biznesie.

Zostaw opinię o Stonewell Group ... - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stonewell Group ...