CHEMIK Krieger

Poznań

Opinie o CHEMIK Krieger

wolk
użytkownik zarejestrowany

klik, wszystko pięknie tylko żeby być w 100 % zadowolonym z działalności firmy to wszystko musi być poukładane według właściwych reguł. Pracownicy żeby dobrze pracować nie mogą się przejmować dopływem kontraktów...

handlowiec

Zarobki 1200 zł reszta "do ręki" lewe umowy na osobe z odprowadzonymi składkami lub delegacje .....ja nie mam prawka ani auta też pisałem delegacje na auto kolegi dno !!!

Osobiścia tam nie pracowałem, ale pracuje tam ktoś z mojej rodziny. Solidna firma, pieniądze zawsze na czas, możliwość zarobienia dobrych pieniędzy. Z tego co wiem to atmosfera też dobra.:)

Zostaw opinię o CHEMIK Krieger - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHEMIK Krieger