rigall distribution

Gdynia

Opinie o rigall distribution

Pracuję w firmie już ponad rok i bardzo sobie chwalę tą precę. Wysokie zarobki!! Z prowizji można ustukać ponad 5000 brutto. Jeśli jesteś dobrym sprzedawcą - zachęcam. Dla najlepszych auta. Polecam :)

TRAGEDIA!!!!!!!!nie polecam, to jedna wielka sciema!!!ja nie wiem jak ta firma utrzymuje sie na rynku, juz dawno powinni ja zamknac!!! [usunięte przez moderatora]!!regionalna w gdyni jest beznadziejna, nie wiem co ona robi na tym stanowisku, nie nadaje sie kompletnie!!!doradca jest traktowany nieludzko, karty gdzies znikaja, o wszystko trzeba sie prosic, nikt nic nie wie!!!uciakajcie jak najdalej od RIGALLA!!!!!

Zostaw opinię o rigall distribution - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rigall distribution