Kino 5D EXTREME

Poznań

Opinie o Kino 5D EXTREME

Olek

Witam, czy ktoś wie czy w firmie Kino 5D EXTREME prowadzony jest obecnie proces rekrutacji, mam kilkuletnie doświadczenie w tej branży i chętnie podjąłbym z nim współpracę. Z góry dziękuję za pomoc :)

she

Ja też zostałam oszukana w ten sam sposób! Jak nic z tym nie zrobią, zgłoszę sprawę nie tylko na policję o wyłudzenie i kradzież, ale nagłośnie ją też w mediach i spotkamy się sądzie - zbiorowo, razem z resztą oszukanych przez nich osób. To będzie dla nich naprawdę dobra reklama! PRZYŁĄCZ SIĘ!@

Greg

Kino 5D mnie oszukało. W kwietniu kupiłem bilety, a okazało się, że oba kina w Poznaniu zamknięto przed terminem realizacji usługi. Trudno się skontaktować z kimś z firmy w centrali. Po wielu próbach ktoś mi polecił złożyć mailową reklamację, ale na pytanie o stan jej realizacji nikt mi nie odpowiedział do dziś. Nie mówiąc o tym, że na mail podany do marketingu centrali odpowiedziała mi miła Pani, ale z informacją, że ona tam już dawno nie pracuje. Na Facebooku usuwają komentarze zawiedzionych klientów. Bez dalszego komentarza.

W sumie to się nie dziwię bo legitymacje dzieci trzeba mieć, formalność to formalność a kasjerzy są rozliczni... A cennik jest wyświetlony, jak dla kogoś drogo niech nie idzie...

big

Właśnie dzisiaj pojechałam z dziećmi do kina.Dzieci w wieku 9 , 10 i 22 lata student.Drugi dzień świąt Wielkanocnych.Przed kinem jest raptem 5 miejsc parkingowych, bo w święto na parking Green Pointu nie można wjechać, wszystkie 5 miejsc zajętych.Kombinujemy, w końcu parkujemy gdzieś za budynkiem,wjeżdżając pod zakaz.Wchodzimy do kina.Kartą nie można płacić, więc gotówka.Pani prosi o legitymacje.Student pokazuje,dla dzieci nie mam.Pani odmawia mi sprzedaży biletów, bo nie wie czy chodzą do szkoły(9 i 10 lat).Tłumaczę pani ,że w Polsce jest obowiązek uczęszczania do szkoły podstawowej, i że chyba nie odeśle dzieci w święta do domu,przyjechaliśmy z drugiego końca miasta.Pani odmawia.Mówię jej,że wystarczy trochę uprzejmości bo to są dzieci,pani uparcie obstaje przy swoim.Wkurzona na maksa proszę panią o bilety bez zniżki.Pani kasuje 80 zł.,seans 13 min.Na biletach nie ma ceny. Po wyjściu zorientowałam się, że za studenta z legitymacją pani też skasowała bez zniżki więc zwracam jej uwagę,na co pani RZUCIŁA mi 2zł na ladę.SAMA SŁODYCZ.A co do filmu to efekty fajne, ale proszę sobie za dużo nie obiecywać

Zostaw opinię o Kino 5D EXTREME - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kino 5D EXTREME