Repair services – Maciej Pęcherzewski

Ul

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Repair services – Maciej Pęcherzewski

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Repair services – Maciej Pęcherzewski

robi

Czy ktoś może dać znać, jak atmosfera pracy panuje w tej firmie? Słyszałem, że pracodawca jest bardzo solidny i dba o każdego pracownika, nie wiem tylko na co faktycznie można liczyć jeśli chodzi o benefity i tego typu dodatkowe plusy z zatrudnienia :)

admin

Jeżeli pracowałeś w firmie Repair services – Maciej Pęcherzewski to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.

anonim

pracodawca konkretny, wiedzący czego oczekuje od pracownika i w odpowiedni sposób wynagradzający postępy w pracy! całkowity pozytyw!!

Zostaw opinię o Repair services – Maciej Pęcherzewski - Ul

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Repair services – Maciej Pęcherzewski