akps

Opinie o akps

sewoj

Na stronie akps, są jakies nietypowe wpisy i reklamy innych firm, czy tak ma być, czy firma upadła i ktos zrobił z ich domeny strone z reklamami? Troche niepokoi mnie ten jeden wpis od 2011 roku. Pozdrawiam.

Witam co tam w akpsie? Żadnych nowych opinii? Pracowałem tam trochę temu nawet OK było, a teraz czytam różne opinie i coś tam nie halo jest? Istnieją jeszcze?

kandydat

Jak obecnie wygląda praca w Belgii?Czy coś się zmieniło?Jakie kierownictwo?Jak zarobki,bo nie wiem czy się starać na cieślę.

yahoo

Jeżeli przychodzi pseudo majster i trzykrotnie żle nanosi poziomy,to czyja to wina?Poza tym naucz się pisac,,muraszu".

Zostaw opinię o akps - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie akps