Sigma Trakt Sp. z o.o.

Opinie o Sigma Trakt Sp. z o.o.

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Tarnowo Podgórne i okolicach.

Szukam pracy, znajomy wspominał coś o Sigma Trakt sp. z o.o. więc sprawdzam ale dużo nie widzę. Napisze ktoś jak się u nich pracuje, warunki itd.

sowa

wielki wodz zrobil to samo co wczesniej i zwolnil ludzi!!!!!

polak

Przyszedł i podziękował tym co firmę okradali.Tym co ich wywalił jest źle co nie dziwi . Jakoś tym co dobrze pracowali nie podziękował więc winy szukać należy u siebie. Dobrze jest się bawić na cudzy rachunek [usunięte przez moderatora]. A ocenę jakości poprzedniej pracy zajmą się odp. instytucje .

a teraz przyszedl polak i jestjeszcze gorzej i to bardzo

Zostaw opinię o Sigma Trakt Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sigma Trakt Sp. z o.o.