ALMIRALL SP. Z O.O.

Opinie o ALMIRALL SP. Z O.O.

on

hej a mozesz powiedziec jakie zarobki jakie auto i ogolnie czy duze tereny ja aplikuje na teren wroclaw i czy sa premie dzieki bardzo, szkoda ze tak cie potrakowali ale jak bys mógł cos wiecej napisac dziekuje

mossberg@wp.pl

Firma niby przyjazna pracownikowi i "rodzinna" (bo stosunkowo nieduża) ale jak się okazuje nie jest problemem wywalić z dnia na dzień najlepszego człowieka w kraju(od wielu miesięcy najlepszego!).

Zostaw opinię o ALMIRALL SP. Z O.O. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALMIRALL SP. Z O.O.