Getsix

Toruń

Getsix

Opinie o Getsix

Just the truth for once

getsix has no office in Toruń. It's interesting to see what some people write on the internet; it's just ridiculous to read that.

kazmirz

witam wszystkich, ostatnio przeglądałem oferty pracy i natknąlem sie na ogłoszenie jakie wypusciła firma, że poszukują kandydatów na stanowisko kierowcy, widzę ze oferują bardzo dobre i stabilne warunki zatrudnienia, prace w pełnym wymiarze godzin, bark dalekich tras,miłą atmosferę i dobre wynagrodzenia, do dzieła :)

Zostaw opinię o Getsix - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getsix