Opinie o Index Copernicus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Index Copernicus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Index Copernicus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Index Copernicus Sp. z o.o. w Warszawa

Agata

@Andrzej Co dokładniej przez to rozumiesz? Czy mógłbyś napisać nieco jaśniej? Mam rozumieć, że benefity są obiecywane przez firmę Index Copernicus, jednak faktycznie ich nie ma? Jeśli dobrze Cię zrozumiałam, to powiedz, czy pracownicy próbowali się o nie upominać? Zachęcam do odpowiedzi.

@Agata

Tak - zrozumiałaś mnie dobrze. Osiągnięcie czegokolwiek wymaga ciągłego chodzenia, albo do prezesa, albo do M. Jeśli szczęśliwie jakaś kwota zostaje wypłacona, to mniejsza i w dziwny sposób. Zwróć uwagę na forme zatrudnienia.

Agata

@kandydat Dziękuję za wypowiedź. Pozwól, że skorzystam z okazji i spytam o pewnie kwestie. Mianowicie, jako że byłeś na rozmowie rekrutacyjnej, to masz aktualne informacje. Chodzi mi o to, jakie warunki zostały Ci zaproponowane przez firmę Index Copernicus? Jaka jest forma zatrudnienia, czy są jakieś benefity, tudzież dodatki? Nikt do tej pory nie wypowiedział się w tej kwestii, a byłaby to bardzo istotna informacja.

@Agata

"Benefity tudzież dodatki" znajdują się jedynie w sferze życzeniowej - to znaczy ktoś coś powie, ale nic z tego nie wynika.

kandydat

Ostatnio bralem udzial w rekrutacji do tej firmy. Prowadzi ja prezes. Rozmowa telefoniczna ok, wydawalo sie milo, drugi etap - konieczne bylo zarezerwowanie czterech godzin na rozwiazywanie, jak to okreslil prezes, 'questow'. Moim zdaniem rezerwowanie polowy dnia na rozmowe rekrutacyjna to strata czasu. Nie mylilem sie... Prezes wprowadzil dosc nerwowa atmosfere, ciagle pytania czy wszystko ok, neiustannie dzwoniacy telefon, analizowanie naszych umiejetnosci na glos tez niezbyt milo wspominam. Zycze firmie powodzenia, jednak zalecam zatrudnienie profesjonalnego rekrutera, ktory nie odstraszy potencjalnych pracownikow

kandydat

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Index Copernicus Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
opinia

Prezes(usunięte przez administratora)o miły, inteligentny człowiek z dużą wiedzą

Aaa
@opinia

Tylko niesłowny i skąpy. Nie warto pracować dla takich ludzi.

Inna
@opinia

Na jaki temat ma tą wiedzę? Bo na pewno nie na temat pracy z ludźmi. Zgadzam się z "nieslowyn i skąpy"

Jan Kowalski

Bardzo nieuczciwa firma. Przed podpisaniem umowy obiecują "złote góry". Później wypełnianie postanowień umowy polega na tym, że każdą rzecz od Copernicusa trzeba wymóc ciągłym użeraniem się... NIE POLECAM. OMIJAĆ Z DALEKA.

zapracowani

Opinia o praktykach - umowa o staż. Praca za marne grosze, na pełen etat. Robisz cały czas to samo - odpowiadanie na pytania klientów, ocena czasopism - nudne i schematyczne, wklejanie tekstu z jednego do drugiego dokumentu. Ludzie są mili i serdeczni - to na wielki plus. Dobre na początek

Rozczarowany

U mnie podobnie -z tym, że straciłam większą kasę. Prezesik nieuchwytny, praktycznie nieobecny. Jedna wielka wydmuszka i partactwo. Omijać z daleka!

@Rozczarowany

Prezesik to żart - pojawia się i znika, jak klaun. Strata czasu i pieniędzy.

Nie polecam, chyba że lubisz pracować za darmo.

pw

Nieuczciwi, miałam wykonać zlecenie za 200zł (niewielka kwota) i nie dość, że nie chcieli mi wypłacić pieniędzy, to po długim czasie i marudzeniu w końcu zapłacili mi 100zł... Żenada. Nie polecam podejmowania współpracy z firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Index Copernicus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Index Copernicus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Index Copernicus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Index Copernicus Sp. z o.o.?

Index Copernicus Sp. z o.o.