pomorski dom finansowy

Wejherowo

Opinie o pomorski dom finansowy

PETENT

Nie wiem, kto jest włascicielem tej "firmy" i nie interesuje mnie jakie tam są warunki. Byłem klientem GE Money Bank w Wejherowie, byłem , bo obsluga, która tam jest to jakaś paranoja. Panie traktują klientów jak petentów wlasnie. Nie informują o wszystkim, robią łachę, że odpowiadają na pytania i generalnie zajęte sa bardziej rozmawianiem ze soba niz klientami. Masakra, a tą ruda to zwolnic powinni za chamskie odzywki do starszych. Nie wiem jak takie osoby tam pracuja, to sie nie dziwie, ze je zwalniaja ( nie wiem, czemu ta jest tam juz od dluzszego czasu)

Zostaw opinię o pomorski dom finansowy - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pomorski dom finansowy