INTERNATIONAL SECURITY COMBAT Ochr.Osób i Mienia

Rybnik

Opinie o INTERNATIONAL SECURITY COMBAT Ochr.Osób i Mienia

INTERNATIONAL SECURITY COMBAT Ochr.Osób i Mienia SpółkaINTERNATIONAL SECURITY COMBAT OcINTERNATIONAL SECURITY COMBAT Ochr.Osób i MienINTERNATIONAL SECURITY COMBAT Ochr.Osób i Mienia Spółkaia Spółkahr.Osób i Mienia Spółka rybnik ul żorska 8 my w tej firmie pracowalismy w sklepach stokrotka berti i nie dostalismy wyłat jak wylecisz al;bo sam sie zwolnisz niepłacom wcale to biura sie tez niedodzwonisz zresztom odsyłają nas z kwitkiem robiliśmy tam 2 miesiace cały czas były problemy z kasom umowa o dzieło albo zlecenie niby 7 zł brutto a na renke dostawalismy po 5 zł za 200 godz dostałem 980 zł a kolega 600 niektórzy wogule niedostali kasy ludzie ta firma sie ogłasza cały czas niewiemy gdzie ma biuro a do szefa jak dzwonisz nieodbiera albo poczta albo wyłaczony nazywa sie [usunięte przez moderatora] tak mielismy na umowach i co dalej robic jak niemamy wypłat a na naszych miejscach pracuja nowi ludzie i też ich kantuja

Zostaw opinię o INTERNATIONAL SECURITY COMBAT Ochr.Osób i Mienia - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERNATIONAL SECURITY COMBAT Ochr.Osób i Mienia