MOPS

Opinie o MOPS

WITAM.ZWRÓCIŁAM SIĘ PIERWSZY RAZ W ŻYCIU O POMOC DO MOPS, W CELU DOFINANSOWANIA LUB ZNALEZIENIU PRACY.A ONI SKIEROWALI MNIE NA 2 MIESIĘCZNY KURS, KTÓRY MI SIĘ DO NICZEGO NIE PRZYDA.ZA CAŁY KURS 240 GODZ.MAJĄ MI ZAPŁACIĆ 120 ZŁ.PONADTO SOCJALNA POWIEDZIAŁA ŻE JEŻELI ODMÓWIĘ KURS TO NIE OTRZYMAM ŻADNEJ POMOCY.ZWRÓCIŁAM SIĘ PIERWSZY RAZ I ZOSTAŁAM TAK POTRAKTOWANA.A LUDZIE PRZEZ WIELE LAT KORZYSTAJĄ Z ICH POMOCY W TYM (ALKOHOLICY).A JA NIE OTRZYMAŁAM POMOCY O JAKĄ MI CHODZIŁO.

Zostaw opinię o MOPS - Bartoszyce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOPS