STOWARZYSZENIE ,,WOKANDA,,

Toruń

STOWARZYSZENIE ,,WOKANDA,,

Opinie o STOWARZYSZENIE ,,WOKANDA,,

Dominika

@agatka mogłabyś nam przybliżyć w kilku zdaniach, na czym polegał proces rekrutacji w STOWARZYSZENIE ,,WOKANDA,, i jak długo czekałaś na odpowiedź w sprawie decyzji? Może wiesz, czy w tej chwili szukają ludzi na jakieś stanowiska? Każda merytoryczna odpowiedź, zarówno o charakterze pozytywnym jak i negatywnym będzie wskazówką dla reszty forumowiczów.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Toruń.

marek

A mnie prowadzili sprawę - wszystko szybko bezproblemowo i terminowo - dobrzy fachowcy nawet sami zapłacili za mnie wpis do sądu- polecam

Jacek

Zdecydowanie nie polecam

agatka

pracowałam w WOKANDZIE jako przedstawiciel i opiekun klienta - fajna praca mili ludzie , z wypłatami i co ważniejsze z premiami nie było problemu , bardzo elastyczni. Odeszłam bo otwarłam swój biznes, ale kontakt mam do dzisiaj

jackie17
@agatka 16.07.2014 16:46

A jakie srednio zarobki ?

Zostaw opinię o STOWARZYSZENIE ,,WOKANDA,, - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STOWARZYSZENIE ,,WOKANDA,,