david wood

Sheerness

Opinie o david wood

JA 26

Jesli ktos ma szanse znalesc inna prace to niech sie nie zastanawia bo w tzw. kanapkach jest lipa pod wzgledem zarobkow i polacy sa dyskryminowani, pozdrawiam JA

Słowa kojarzące się z david wood (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...bardzo dobre . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..mili i uprzejmi. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w david wood:zarobki oraz mila atmosfera pracy Najbardziej nie podobało mi się w david wood:

Zostaw opinię o david wood - Sheerness

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie david wood