Dat Arkadiusz Taczy�ski

Gdynia

Opinie o Dat Arkadiusz Taczy�ski

PPHU DAT

Zainteresowanych odsylam do przeczytania poprzedniego wpisu [usunięte przez moderatora]oraz odpowiedzi na Jego zarzuty: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,171670,w_tresci,0,0

PragnÄ� poinformowaÄ� przszÅ�ych klientów tej firmy że jest mi winna sporo pieniÄ�dzy za pracÄ� u nich.Sprawa w sÄ�dzie w Gdyni o zapÅ�atÄ�.Zatrudnianie ludzi na czarno,bo u nich pracowaÅ�em jako podwykonawca z synem.PoszukujÄ� ludzi przez nich [usunięte przez moderatora]aby tez siÄ� ypowiedzieli.Mój email.mirekleba@gmail.com

Zostaw opinię o Dat Arkadiusz TaczyÅ�ski - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dat Arkadiusz TaczyÅ�ski