biprozat

Tarnów

Opinie o biprozat

Miro

Czy poprawiła się sytuacja z finansami w firmie? Warto starać się o pracę tu? Miałem nadzieję , że dowiem się cos więcej od aktualnych pracowników.

Edyta

@oszukany czy znane są losy osób, które nie otrzymały wynagrodzenia i przede wszystkim wytłumaczenie Biprozatu z jakiego powodu taka sytuacja miała miejsce? Dajcie znać innym ze względu na to, że na ich stronie internetowej są dostępne oferty pracy.

oszukany

firma nie płaci pracownikom, od ponad roku ma zaległości wobec swoich byłych pracowników, kilka spraw w sądzie

oszukany

Chyba nie ma gdzie się już wybierać, Właściciel to rasowy oszust, ma wiele podobnych firm, wszystkie działają podobnie na granicy prawa, oszukując pracowników, klientów i firmy współpracujące. Pochlebne opinie to zabieg marketingowy. Większość pracowników właściciela ( Gawrona ), również w innych firmach nie ma uregulowanego wynagrodzenia i już racze tak zostanie. Właściciel pozbawiony wszelkiej moralności.

Włam

No ja też proponuję wybrać się do firmy, to nie głupi pomysł, polecam wszystkim taką praktykę jednak

Nick

Proponuję wybrać się do siedziby "firmy" i samemu zobaczyć i usłyszeć jak się pracuje w Biprozat... Nie mam pojęcia kto pisze te pochlebne opinie ale nie życze nikomu wpaść w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakim jest ta "firma"

No one

Na umowie możesz mieć nawet 5 tysięcy, ale dostawać miesięcznie będziesz po 1000 bo nie mają z czego wypłacać pracownikom... W tej firmie obiecują dużo...

Nick

No właśnie, tylko Ci się wydaje...

Nick

W ciągu ostatnich kilku miesięcy, jeżeli już wypłacają to 500 zł...

Nick

To nie praca, to wolontariat.

no

nie wiem czemu dodało mi się 3 razy, przepraszam

no

Pracuje i na nic nie narzekam, polecam!

ja35

Do negocjator. Mógłbyś podać więcej szczegółów. Złożyłem tam aplikacje o pracę. Zależy mi na wszystkich informacjach.

Ja 35

Witam . Mógłbyś podać więcej szczegółów. Złożyłem tam aplikacje o pracę. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego.

Maxym

Jest to firma należąca do tego samego właściciela co Infoster Projekt, Infoster Technologie, YODA, Nowa-Tarnów, Tanie papierosy BIS, Tanie papierosy II, ARTU, SHERMAN PARTNERS ,HAWAJSKI TYTOŃ. Poszukajcie w google yoda radio krakow.

Zostaw opinię o biprozat - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biprozat