A.Ziarko

Toruń

A.Ziarko

Opinie o A.Ziarko

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

SEBA

Odradzam pracę w Firmie A.Ziarko. Całkowita żenada, jedno co mogę powiedzieć to bardzo fajni ludzie na magazynie / dziwię się że tak wartościowi pracownicy pracują w tak prymitywnej FIRMIE ... nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu/ Mam 15 letnie doświadczenie w branży zoo, pracowałem w kilku różnych firmach ale czegoś takie nie doświadczyłem: - wymagania jak by PH zarabiał co najmniej 5000zł - ciągłe braki magazynowa - dziwne raportowanie - opowiadanie niestworzonych historii ile to można zarobić u "ziarki" - itp

Zostaw opinię o A.Ziarko - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.Ziarko