Flyjet Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Flyjet Sp. z o.o.

o rety

firma ogłosiła upadłość 9 ego maja 2016,

biurwa

Pracowałam tam chwilkę, ale wystarczyło. Jedyna prawdziwa opinia, to ta napisana przez don corleone. Agata Opłocka chyba nigdy tam nie pracowała... Pozostałe pochwalne pisze chyba sam prezes!

ABC

Ja Agata Opłocka jako użytkownik portalu internetowego zamieściłam wpis dotyczący FLYJET SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Opisane w zamieszczonym wpisie informacje - które stanowiły kwestie sporne z ww. Spółką - zostały na drodze polubownej rozwiane. Za zamieszczony wpis chciałabym przeprosić osoby, które poczuły się nim urażone

*do don corleone

a na jakim stanowisku pracowałeś / pracowałaś ?

don corleone

nie polecam! prezes to furiat! ciężka atmosfera i tak zwana zasada nie wypłacania ostatniej pensji

Masz nowe informacje o firmie Flyjet Sp. z o.o. ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Flyjet Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flyjet Sp. z o.o.