EKBORK PODKOMORZYCE

Opinie o EKBORK PODKOMORZYCE

Filtruj opinie po kryteriach:

Piotr
 Opinia

Możecie napisać, co sądzicie o pracy w Ekbork? Czy osoby zatrudnione u tego pracodawcy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Czy pracuje się głównie zmianowo? Dajcie znać, czy pracownicy mają dostęp do benefitów. A może firma gwarantuje transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu?

Opinia

Jak wyglądają aktualności firmy EKBORK PODKOMORZYCE? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Boguś
 Opinia

Mógłby ktoś podać jakieś szczegóły? Jak wygląda to dzisiaj, bo trochę minęło od ostatniej opinii, pensje są wypłacane terminowo? Dobrze płacą (proszę o odpowiedź orientacyjną, jakiś przedział dla nowego)? Dodatki socjalne typu na leki, jak ktoś w rodzinie zachoruje?

Opinia

zakład nie spełniający standarty Europejskie!! zalegający z wypłatami,oraz łamane są prawa pracownicze!!!Ten zakład nie polecam dla kontrahentow i przyszłych pracowników!!

Opinia

ZAKLAD EKBORK TO WYTWORNIA SMRODU, SCIEKOW Z ODPADAMI RYBNYMI I DZIKUNOW PELZAJACYCH PO ZAKLADZIE. SYF SYF SYF! MNOSTWO WIELKICH MUCH LATA PO OKOLICY I FETOR UNOSI SIE WSZEDZIE!!!

Zostaw opinię o EKBORK PODKOMORZYCE - Podkomorzyce

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie