EKBORK PODKOMORZYCE

Podkomorzyce

Opinie o EKBORK PODKOMORZYCE

Boguś

Mógłby ktoś podać jakieś szczegóły? Jak wygląda to dzisiaj, bo trochę minęło od ostatniej opinii, pensje są wypłacane terminowo? Dobrze płacą (proszę o odpowiedź orientacyjną, jakiś przedział dla nowego)? Dodatki socjalne typu na leki, jak ktoś w rodzinie zachoruje?

zakład nie spełniający standarty Europejskie!! zalegający z wypłatami,oraz łamane są prawa pracownicze!!!Ten zakład nie polecam dla kontrahentow i przyszłych pracowników!!

ZAKLAD EKBORK TO WYTWORNIA SMRODU, SCIEKOW Z ODPADAMI RYBNYMI I DZIKUNOW PELZAJACYCH PO ZAKLADZIE. SYF SYF SYF! MNOSTWO WIELKICH MUCH LATA PO OKOLICY I FETOR UNOSI SIE WSZEDZIE!!!

Zostaw opinię o EKBORK PODKOMORZYCE - Podkomorzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKBORK PODKOMORZYCE