ANDREW Sp. z.o.o ul. Osowskiego 4

Łódź

Opinie o ANDREW Sp. z.o.o ul. Osowskiego 4

Słowa kojarzące się z ANDREW Sp. z.o.o ul. Osowskiego 4 (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...słabą. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili,choć szef czasem swoim zachowaniem wykazywał niski poziom kultury tym jak rozmawiał z pracownicami... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ANDREW Sp. z.o.o ul. Osowskiego 4: Najbardziej nie podobało mi się w ANDREW Sp. z.o.o ul. Osowskiego 4: że szef niemiło odnosił sie do mnie.

Zostaw opinię o ANDREW Sp. z.o.o ul. Osowskiego 4 - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANDREW Sp. z.o.o ul. Osowskiego 4