FORBUD Zbigniew Rek

Poznań

Opinie o FORBUD Zbigniew Rek

domin

nie polecam pracowałem tam 5 lat.

moloch

Niewypłacalni, to słowo zawsze mnie przeraza, chyba poszukam pracy w takim wypadku gdzie indziej, zwłaszcza, że w sumie od dwóch lat pojawiła się jedna opinia. W ogóle nie wiem, czy forbud jeszcze tak prężnie działa jak kiedyś, gdyby ktoś coś wiedział o aktualnym stanie firmy, to prosze o informacje.

amper

Pracowałem kiedyś u nich 3,5 roku ale póżniej byli niewypłacalni,więc ich nie polecam,kombinują z umowami

Nic gorszego niż praca u Pana [usunięte przez administratora] nie mogła mi się przydarzyć. [usunięte przez administratora] Szczerze cieszę się że skończył jako bankrut. Wiele krzywdy ludziom zrobił. Współczuję firmom które z nim współpracowały. Sam pracowałem u niego kilka lat i doświadczyłem tego „zła”. Człowiek który się powinien leczyć psychicznie. Myślę że był na tyle cwany i w porę się zabezpieczył –choćby ta inwestycja w Rzecinie. Nigdy tam nie byłem ale moi koledzy którzy tam jeździli na roboty opowiadali jakie są tam luksusy. A Pani [usunięte przez administratora]. prowadzi teraz firmę budowlaną Przestrzegam!!!. Jest nie lepsza od [usunięte przez administratora]

ania

To cała prawda o szefie i szanownej [usunięte przez administratora] sterowała działaniem szefa za jego zgodą ( tak mu było na rękę) no a skutki takiej WOLNEJ ręki należało przewidziec. Ogólnie radzę, a teraz juz ponoć nie ma co, omijać dużym łukiem.

kleks

Niech nikt nigdy nie próbuje tam pracować, dno

mysz

Totalny bankrut!!!!!! nie płaci swoim pracownikom!

rf

Szef...furiat, jak coś sobie ubzdura to trzeba tak zrobić.Sławna p. [usunięte przez administratora], lepiej jej nie podpadać. Jak człowiek wpadnie w jej szpony to należy szukać nowej roboty. Kasa płacona pod stołem (przyzwoicie). Lepiej poszukać sobie coś lepszego

kt

Szef w miarę w porządku, atmosfera znośna, zarobki w miarę. Najgorsza prawa ręka szefa - Sz.P. [usunięte przez administratora] - katastrofa! Generalnie nie polecam, można trafić znacznie lepiej.

Zostaw opinię o FORBUD Zbigniew Rek - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORBUD Zbigniew Rek