Rafa� Rybak Leader S.C

Opinie o Rafa� Rybak Leader S.C

gres

niby sporo narzekają ale ogólnie można powiedzieć tak, że ten, kto chce pracować, ten zarobi. wiele osób żali się, że jest tam źle, kiepska atmosfera, jednak jest całkiem inaczej o ile się pracuje. można spokojnie niezłe pieniądze wyciągnąć, trzeba tylko chcieć. zarobki od 2000 zł w górę NA RĘKĘ, a więc to już coś!

Coś zmieniło się w firmie RafaÅ� Rybak Leader S.C na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o RafaÅ� Rybak Leader S.C - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RafaÅ� Rybak Leader S.C