Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Lotniskowa Stacja Meteorologiczna

Bydgoszcz

Opinie o Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Lotniskowa Stacja Meteorologiczna

puścimy

Pewnie, że jest szansa na benefity, ale jaka jest wypłata?

zainteresowany

Witam, bardzo proszę o opinię pracowników na temat Instytutu, ponieważ ukończyłem geografię i chciałbym podjąć pracę w tymże Instytucie. Pracy w jakim charakterze mógłbym oczekiwać i jakie są warunki proponowane przez pracodawcę. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Zostaw opinię o Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Lotniskowa Stacja Meteorologiczna - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Lotniskowa Stacja Meteorologiczna