MARAGA KIDS

Toruń

Opinie o MARAGA KIDS

misr

Prowadza sklepi internetowy z obuwiem dzieciecy, powstali w latach 90tych i jak dla mnie to bardzo długo się utrzymują na rynku, co chwila powstaja jakies nowe sklepiki a ten jak widac dobrze sie utrzymuje i dziala.

w tej firmie była kontrola z ispekcji pracy i co? nic i tak sie nie zmieniło jak nie szanowali pracownika tak nie szanuja! dla nich liczy się tylko kasa a szefowa lubi platki chce wiedzieć wszysiko o życiu prywatnym pracowników a no i wynagrodzenie nie jest płacone na czas

a tam

fajna opinia - zwolnionego jak mniemam pracownika, a tak poza tym, nie z przymiotnikami należy pisać łącznie :) Pracowałam w Maraga Kids krótko z przyczyn losowych - musiałam wyprowadzić się do innego miasta, ale pracę w Maraga Kids wspominam bardzo miło, wiele się tam nauczyłam i teraz jako świeża mama korzystam z wyniesionej wiedzy. Ale jeśli ktoś oczekuje od pracodawcy przyzwolenia na całodzienne sączenie kawy na zapleczu, to rzeczywiście praca w Maraga nie jest dla niego. Wszystkim myślącym i solidnie przykładającym się do pracy jak najbardziej POLECAM!!!

maraga

sprzedam buty...dwa lewe - 2010-08-02 18:08:53 Totalna beznadzieja zero organizacji NIE POLECAM Popieram! Zero szacunku dla pracowników. Tylko utargi się liczą; człowiek dla nich, tzn. dla pracodawców, nie ważny. Żadnej organizacji i przestrzegania prawa pracy. Regulamin pracy- istnieje tylko na papierze. Załatwienie czegokolwiek z szefostwem- marna sprawa. Myślę, że najlepszym sposobem na tę firmę to kontrola z Inspekcji Pracy. Chociaż, sądzę, że i z tego nic by sobie nie zrobili... No chyba, że przysłowiowe "jaja".

sprzedam buty...dwa lewe

Totalna beznadzieja zero organizacji NIE POLECAM

Zostaw opinię o MARAGA KIDS - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARAGA KIDS