Opinie o STUDIO PLUS S.C., DARIUSZ SŁAWOMIR WISZENKO, NATALIA WISZENKO w Toruń

STUDIO PLUS S.C., DARIUSZ SŁAWOMIR WISZENKO, NATALIA WISZENKO
counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czym STUDIO PLUS S.C., DARIUSZ SŁAWOMIR WISZENKO, NATALIA WISZENKO zachęcają? Jakie mają dodatki?

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy w STUDIO PLUS S.C., DARIUSZ SŁAWOMIR WISZENKO, NATALIA WISZENKO dogadują się między sobą?

Aneta Nowy wpis
@Pytanie

Zdecydowanie tak, atmosfera jest bardzo dobra

Aneta Nowy wpis

Pracowałam w firmie od września 2017 roku. Szef, jak sam mówi o sobie, jest dość trudnym szefem i trochę racji w tym jest. ;) W mojej opinii, ma własne zdanie i potrafi przy nim uparcie trwać, jednak jeśli potrafi się znaleźć odpowiednie argumemty nieraz zmienia zdanie. Szefowa jest bardzo miłą kobietą, chociaż potrafi powiedzieć co jej na sercu leży. Ma duże wyczucie do ludzi. Wypłata zawsze na czas i uczciwie zgodnie z umową. Przez ostatnie 3 lata sporo się w firmie zmieniło i pracuje się tam naprawdę dobrze. Zespół zgrany, tworzy świetną atmosferę i dba o dobro firmy i wysoką jakość oferowanego produktu. Polecam. To dobre miejsce i z ciężkim sercem odchodziłam z firmy

Macie nowe opinie o firmie STUDIO PLUS S.C., DARIUSZ SŁAWOMIR WISZENKO, NATALIA WISZENKO, pracy i szefie? Czekamy na Twój komentarz, napisz nam jakie zalety i wady ma firma i praca w niej.

Anonim
@admin

Firma ta jest z Białegostoku a nie Torunia.Pracodawcy nie polecam bo traktuje wszytkich jak niewolnikow za marne grosze. Ma też drugą firmę w której jest tak samo.

Independent
@Anonim

Odradzam pracę w Automatic Letter Bender Dariusz Sławomir Wiszenko. Szef jest typem socjopaty, stosuje przemoc emocjonalną i mobbing na tle seksualnym. Żona szefa to widzi i zamiast reagować przeciwko takim działaniom, to na dodatek okazuje złość i zazdrość wyładowując się przy tym na pracowniku. Szef jest niekonsekwentny w zarządzaniu pracą innych, obarcza zbyt wieloma zadaniami i ma pretensje, że pracownik nie jest w stanie sprostać tym zadaniom, często zmienia zdanie i krytykuje to, co sam zlecił itp. Obrzuca pracowników wulgaryzmami, wyzywa od (usunięte przez administratora) itp., wali pięścią w biurko, pieni się, nie panuje nad emocjami. Potrafi też nagle stać się przymilny. Ktoś nieobyty z takim zachowaniem ma mętlik w głowie, w tej firmie trudno się rozeznać co i jak robić, żeby szef się nie czepiał. Praca w tej firmie to walka o psychiczne przetrwanie. Zdecydowanie odradzam jakichkolwiek kontaktów z Automatic Letter Bender.

Agnieszka
@Independent

Napisałeś, że w Studio dochodzi do bardzo wielu nadużyć, łącznie z molestowaniem seksualnym. Nie wygląda to dobrze, byłoby świetnie, gdyby tego typu informacje były jakoś uzasadnione. Możesz podać przykłady jakichś konkretnych sytuacji?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o STUDIO PLUS S.C., DARIUSZ SŁAWOMIR WISZENKO, NATALIA WISZENKO - Toruń

STUDIO PLUS S.C., DARIUSZ SŁAWOMIR WISZENKO, NATALIA WISZENKO