domo mebe

Śrem

Opinie o domo mebe

san

po pierwsze to poprawcie tutaj nazwę firmy bo ona poprawnie powinna być zapisana jako Domo-Meble Sp. z o.o., bądźmy profesjonalistami nawet tutaj. po drugie, czy ktoś mi powie jakbym sobie chciał u nich zaprojektować meble to jaki mniej więcej jest czas realizacji?

anonimowy

[usunięte przez moderatora] Albo robisz dla nich jak mudzyn albo wypad :)

ejjjj

co to jest domomeble?

Zgadzam się z wami brygadzisci z pakowni to szleńcy że jeszcze nikt im nie ukrócił języków to dziwne ludzi traktują jak smieci liczy sie ich własne ego a szkoda ze tylko o boczku piszecie a o tym drugim echo nic nie lepszy

Zostaw opinię o domo mebe - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie domo mebe